Včera oznámený Fallout 76, by podle serveru Kotaku nemusel být novou příběhovou hrou pro jednoho hráče, ale novou survival RPG multiplayerovkou. 

Když byl odhalen Fallout 76, každý předpokládal, že se bude jednat o další tradiční singleplayerovou hru z tohoto universa. Ovšem zdá se, že Fallout 76 bude ve skutečnosti online survival RPG hrou, podobnou hrám jako DayZ a Rust.

Jason Schreier z Kotaku hlásí, že neoficiálně slyšel, že Fallout 76 je online hra, kterou spoluvytvářejí hlavní studia Bethesda v Marylandu, kde se vyvíjeli hry Fallout 4 či Skyrim a Battlecry Studios, které je známé tím, že pracovalo na týmově založené bojové online hře pro více hráčů, nazvané BattleCry, ta ovšem byla zrušena. Schreier říká, že každý, kdo očekává RPG pro jednoho hráče, bude “zklamaný”.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

V úniku je Fallout 76 popisován jako online multiplayerovka nazývaná jako “Rust Clone”. Dle informací se má jednat o hru, která vznikla na základě prototypu multiplayerové verze Falloutu 4, kterou studio vytvořilo s cílem lepší představy o tom, jak by mohl on-line Fallout vypadat.

Dle zdrojů by měl Fallout 76 nabídnout řadu úkolů i příběh, stejně jako každá jiná hra od Bethesda Game Studios. Hra nese jméno po Vaultu 76, který byl zmíněn jak ve Falloutu 3 tak i ve Falloutu 4. Ted měl být otevřen jen 20 let po jaderné válce, což umožňuje nastavit mnohem méně civilizované prostředí odpovídající survival žánru, přesně jak se říká v traileru: “Když jsou boje zastaveny a jaderný spad se usadil, musíte vše znovu vybudovat.” Tím se hra bude také lišit od všech předchozích dílů, které jsou plné měst a osad.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Více k Falloutu 76 uvidíme na tiskové konferenci vydavatele během E3 10. června.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno