PC Port Days Gone byl nejprodávanější hrou na Steau v týdnu svého vydání, ale během stejné doby hra zaznamenala jen polovinu počtu hráčů Horizon: Zero Dawn.

Přitom technický stav PC portu Days Gone je mnohonásobně lepší než byl port Horizonu. Tato hra, která byla uvedena na trh před týdnem a dle SteamDB byla nejprodávanější hrou na Steamu v týdnu svého vydání a překonala Mass Effect: Legendary Edition. Nejvyšší počet souběžných hráčů v Days Gone během týdne vydání byl 27.450. To je méně než polovina z 56.557 Horizonu.

Stojí za zmínku, že tato data platí pouze pro Steam a zatím nevíme, jak si hra vede na Epic Games Store, kde je také k dispozici. Čísla jsou zarážející o to více, když víme, o kolik lepší je port Days Gone oproti Horizonu, který byl při svém vydání na PC pro řadu hráčů téměř nehratelný a hra potřebovala několik opravných patchů od Guerrilla Games než se dala vůbec hrát.

Přečti si  Dragon Age 4 nebude cross-gen hrou

Prodeje PC portu Days Gone mohli být pro fanoušky toužící po druhém dílu jistou nadějí na to, že by Sony nakonec mohla své předchozí zamítavé rozhodnutí o vývoji přehodnotit, ale zatím to tak příliš nevypadá.

Days Gone je nyní k dispozici na PC, PS4 a PS5.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno