Přestože bylo dříve uvedeno, že Pre-Load pro Borderlands 3 nebude pro PC hráče k dispozici před samotným vydáním, tak se ukazuje, že Epic Games Store nakonec umožní hráčům stáhnout hru o něco dříve.

V nové tiskové zprávě zaslané 2K Games  byly zveřejněny časy zpřístupnění Borderlands 3 v každé oblasti po celém světě.Kromě toho bylo řečeno, že všichni hráči, kteří již hru zakoupili, ať už se jedná o Xbox One, PS4 nebo dokonce PC, by mohli začít stahovat hru 48 hodin před tím, než dojde k jejímu spuštění.

Toto je první případ, kdy Epic Games Store umožní funkci předběžného načtení. Níže se můžete podívat na přiloženou mapu světa s jednotlivými časy spuštění hry. Pokud jde o vydání na PC,  Borderlands 3 bude spuštěno ve všech regionech po celém světě počínaje 13. září v 12:01 britského letního času. Takže v podstatě, abyste věděli, kdy se hra odemkne na PC, stačí věnovat svou pozornost do Londýna. Jakmile tento region zasáhne půlnoc, můžete hrát. V našem časovém pásmu to znamená 01:01 ráno.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Borderlands 3 vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno