Společnost Sony odhalila systémové požadavky nadcházejícího PC portu v pěti různých grafických předvolbách, od 720p/30 FPS do 4K/60 FPS s ray-tracingem.

Marvel’s Spider-Man bude další first party PlayStation hrou, která se dostane na PC, a je pravděpodobně tou největší, která zatím udělala tento krok. Před jeho blížícím se uvedením na trh nyní společnost Sony odhalila několik nových podrobností, včetně systémových požadavků v celkem pěti různých předvolbách, aby „zajistila, že lidé se všemi druhy počítačů si budou moci vychutnat Spider-Man Remastered od Marvelu.”

Pět různých předvoleb Minimum (nízké nastavení, 720p/30 FPS), Doporučené (střední nastavení, 1080p/60 FPS), Velmi vysoké (velmi vysoké nastavení, 4K/60 FPS), Amazing Ray Tracing (vysoké nastavení, buď 4K/30 FPS nebo 1440p/60FPS s vysokým nastavením sledování paprsku a Ultimate Ray Tracing (vysoké nastavení, 4K/60 FPS, s velmi vysokým nastavením Ray Tracingu).

Přečti si  Uncharted: Legacy of Thieves Collection vyjde oficiálně na PC 19. října

Mezi pěti nastaveními je spousta flexibility a zdá se, že vývojář PC portů Nixxes Software se snažil, aby byla hra přístupná co největšímu počtu lidí. Například nižší nastavení vyžaduje 8 GB RAM, zatímco nejvyšší nastavení až 32 GB. Mezitím nejnižší nastavení vyžaduje pevný disk, ale každé další nastavení bude vyžadovat SSD (se 75 GB volného úložiště ve všech nastaveních).

Podívejte se na úplné požadavky na PC na obrázku níže.

Sony také podrobně popsalo několik technických funkcí PC portu, včetně podpory DLSS a DLAA, stejně jako bonusy k předobjednávkám. Ty budou zahrnovat pět dalších dovednostních bodů hned ze startu, které můžete utratit ve stromu dovedností, předčasné odemknutí bojového gadgetu Spider-Drone a včasné odemknutí tří obleků Spider-Mana, včetně obleku Iron Spider Suit a Spider-Punk oblek a původní Velocity oblek.

Přečti si  Minimapa Modern Warfare 2 nebude obsahovat nepřátelské červené tečky

Marvel’s Spider-Man Remastered vychází pro PC 12. srpna. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vyjde letos na podzim také pro PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno