S největší pravděpodobností se blíží oficiální oznámení PC verze hry Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games, alespoň to naznačuje francouzský Amazon, kde hra byla spatřena.

Poté, co se v lednu objevily informace od Jasona Schreiera z Kotaku, který uvedl, že PS4 exkluzivita odehrávající se v otevřeném světě plném technických monster, by měla koncem tohoto roku vyjít na PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store, se nyní objevila na Amazonu France jako hra pro PC, kde jako vydavatel byla uvedena společnost Sony.

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné další informace a existuje šance, že by to mohl být jen omyl ze strany některého zaměstnance Amazonu. Na druhou stranu, vzhledem k předchozím informacím a důvěryhodnosti Jasona Schreiera i faktu, že 1. března oslaví hra své třetí výročí, se tomuto úniku dá velmi věřit. 

PC verze Horizon Zero Dawn by s největší pravděpodobností obsahovala jak základní hru, tak rozšíření Frozen Wilds, které vyšlo na konci roku 2017. Tato hra získala v roce 2017 spoustu ocenění a stala se nejúspěšnějším titulem, jaký kdy nizozemské studio Guerrilla Games vyvinulo.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Horizon Zero Dawn je nyní k dispozici na PS4.

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno