Bandai Namco jde vstříc PC hráčům, kteří na Steamu již vlastní Dark Souls: Prepare to Die Edition a nabízí jim 50% slevu pro přechod na Dark Souls Remastered.

Možná si vybavíte, že při oznámení Dark Souls Remastered byla na stránkách Bandai Namco informace, která slibovala majitelům Steam verze Prepare to Die 50% slevu na Remaster, ovšem tato informace brzy nato z webu zmizela a vydavatel uvedl, že žádná taková sleva neexistuje. Jednalo se totiž o chybu, kdy byla informace vypuštěna dříve, než měla. Ta se nyní znovu objevila a bude platná ode dne vydání Dark Souls Remastered a hráči opravdu získají 50% slevu, takže místo 40 dolarů zaplatí pouze 20.

Zajímavostí je, že Dark Souls: Prepare to Die Edition bude odstraněno z prodeje Steamu 9. května, tedy dva týdny před vydáním remasteru, který je plánován na 25. května.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Bohužel majitelé konzolí se žádné podobné slevy nedočkají, jen majitelé PS4 se mohou těšit na exkluzivní téma a to jako bonus za předobjednávku.

Dark Souls Remastered vyjde 25. května na PC, PS4 a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch vyjde o něco později během léta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno