PlayStation oznámila svou nejnovější akvizici související s esporty – technologickou platformu esportů s názvem Repeat.gg. Jedná se o druhou velkou akvizici esportové společnosti od doby, kdy se stala spoluvlastníkem společnosti Evo.

PlayStation pokračuje ve své expanzi po stránce esportů novou akvizicí Repeat.gg. Podle Gamesindustry.biz je Repeat.gg technologická platforma se službami, jako je hostování žebříčků a turnajů, aby byly esporty dostupnější. Repeat.gg hostil více než 100 000 turnajů.

„Naše vize esportů ve společnosti PlayStation vždy spočívala v odstraňování překážek, které brání hráčům soutěžit na všech úrovních,“ řekl viceprezident společnosti Sony Interactive Entertainment pro globální konkurenční hraní Steven Roberts.

Společně s talentovaným týmem Repeat.gg jsme nadšeni, že můžeme prozkoumat další způsoby, jak se s hráči zapojit do soutěžního hraní a rozšířit šíři naší nabídky esportů. Toto je jen začátek naší cesty a těšíme se, že v budoucnu budeme s naší komunitou sdílet další novinky.

Přečti si  Hry pro jednoho hráče jsou důležitou součástí podnikání EA, tvrdí Andrew Wilson

Repeat.gg byl navržen tak, aby umožňoval nové turnajové formáty, do kterých lze snadno vstoupit a které lze škálovat pro miliony hráčů,“ řekl CEO Repeat.gg Aaron Fletcher. „Jsme nadšeni, že se můžeme připojit k týmu PlayStation a spolupracovat na vylepšení různých turnajových zážitků, které si mohou hráči užít bez ohledu na úroveň jejich dovedností.“

Daleko od první akvizice společnosti Sony související s esporty se společnost dříve stala spoluvlastníkem vedle RTS Evolution Championship Series – každoročního turnaje bojových her, který se koná v Las Vegas. Akvizice byla oznámena již v roce 2021.

Pokračovaly také akvizice Sony mimo esports, přičemž společnost nedávno dokončila postupy pro získání Bungie do rodiny PlayStation.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno