Je vcelku pochopitelné, že již několikátý odklad očekáváné novinky od studia CD Projekt Red nenesli všichni fandové a nadšenci pozitivně. Někteří se ovšem rozhodli vyjádřit svou frustraci způsobem, nad kterým zůstává rozum stát.

Odložení Cyberpunku 2077 jen necelý měsíc před vydáním je vskutku nemilá věc. Značná část skalních fandů si na inkriminované datum brala i dovolenou, kterou chtěli strávit prozkoumáváním Night City po boku Keanu Reevese.

Vcelku zvláštně působí slova hlavních představitelů studia, kteří na sociálních sítích za vyjádřenou podporu, v porovnání se svědectvími jiných členů studia, kteří po oznámení dalšího odkladu Cyberpunku 2077 začali dostávat nepříjemné zprávy. Někteří z “fanoušků” dokonce vyhrožovali vývojářům smrtí.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

V podobně nezávidění hodné situaci se ocitla herečka Laura Bailey, která propůjčila svou tvář Abby z The Last Of Us: Part II nebo herec Bryan Intihar, který je představitelem Petera Parkera v připravovaném Spider-Manovi pro PlayStation 5.

Že se někteří jedinci k těmto praktikám svědčí i fakt, že podobné zprávy dostávala i Matilda Smedius, která propůjčila svůj hlas jedné z neoblíbených postav ve hře Overwatch.

Cyberpunk 2077 na oznámené platformy vychází 10. prosince 2020.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno