Spousta fanoušků konzolí PlayStation 4 a pavoučího superhrdiny již dychtivě vyhlíží začátek září, kdy na pulty dorazí exkluzivní titul Marvel´s Spider-Man.

Aby všem vývojáři z Insoniac Games ukrátili čekání a tak vydali zbrusu nové dvacetiminutové video z hraní a to rovnou ve 4K z PlayStation 4 Pro.

Video komentuje kreativní režisér Bryan Intihar, který odhaluje některá tajemství a poskytuje řadu nových  informací. Mezi ně také patří představení stealth akce, která je představena v prostorách galerie, kde se Spider-Man protahuje nejrůznějšími průduchy a v tichosti likviduje jednoho nepřítele za druhým. Akce je velmi nápadně podobná té, kterou hráči znají ze série Batman Arkham od Rocksteady Studios.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Zajímavá je také část cestování po městě, kdy Spider-Man bude muset vylézt na řadu výškových budov, aby získal lepší přehled o mapě a odhalil nejrůznější vedlejší mise i sběratelské předměty, mezi které patří Parkerovy batohy, které ukrývají speciální předměty, které nám o něco více přiblíží pozadí příběhu.

Spider-Man vychází 7. září exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno