Vývojáři hry We Happy Few ze studia Compulsion Games uvádí pozitiva služby Xbox Game Pass.

V nedávném rozhovoru s Xbox Squad, vývojář z Compulsion Games promluvil o dopadu Xbox Game Pass na vývoj her. Vedoucí PR Naila Hadjas v rozhovoru říká, že Xbox Game Pass nemá negativní vliv na vývoj We Happy Few.

Naila Hadjas uvádí, že Xbox Game Pass umožňuje více hráčům získat přístup ke hře a vyzkoušet ji, což může samozřejmě vést ke koupi oné hry. We Happy Few bylo spuštěno na Game Passu prostřednictvím programu ID@Xbox a vývojáři věří, že neexistuje žádná negativní stránka vývoje s ohledem na Xbox Game Pass.

“Ne, žádný negativní dopad. Pozitivní, ano. Chceme, aby k našim hrám mělo přístup co nejvíce lidí. Například We Happy Few jsme nejprve spustili pouze na Steamu a postupně jsme jej přidali na ID@Xbox a poté na Playstation současně. Opravdu chceme, aby naši lidé mohli hrát naši hru. Skutečnost, že je na Game Passu, znamená, že si ji bude moci zahrát více lidí. Neexistuje žádná negativní stránka” řekla Naila Hadjas.

Přečti si  PlayStation VR2 bude používat technologii Tobii Eye-Tracking

Naila Hadjas také uvádí, že technické rozdíly mezi Xbox Series X a Xbox Series S mají určitá omezení ve vývoji, což je běžný pocit, který, jak se zdá, sdílí mnoho fanoušků. Compulsion Games je nyní součástí Xbox Game Studios a jejich současný vývoj prozatím většinou zůstává záhadou.

We Happy Few je přístupné na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, Xbox Series X/S

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno