Od roku 2023 se stane agentura Polska Liga Esportowa výhradním provozovatelem VALORANT Challengers East: Surge, největší soutěže VALORANT ve střední a východní Evropě. Do ní se zapojí celkem 21 zemí z regionu.

Pro Polska Liga Esportowa (PLE) je pořádání těchto turnajů dalším krokem k rozvoji společnosti na nových trzích, příležitostí ke spolupráci s novými partnery, rozšíření struktur a rozvoji vztahů se společností Riot Games. VALORANT Challengers East: Surge bude pro PLE strategickým projektem a ve strukturách společnosti stejně důležitou ligou jako PGE Champions Division.

Jsem nadšený, že již brzy budeme rozvíjet amatérský i profesionální okruh, a to ve více než 20 evropských zemích. Vítězství v tendru je z mého pohledu důkazem, že naše tvrdá práce byla společností Riot Games oceněna. Uděláme vše pro to, abychom vytvořili ekosystém, který bude přátelský a funkční pro hráče i diváky. Neexistuje síla, která by mě zastavila ve snaze vytvořit nejlepší regionální ligu na světě,“ uvedl Krystian Terpinski, vedoucí projektový manažer, který je zodpovědný za VALORANT Challengers EAST i VALORANT EAST: UNITED.

Od roku 2023 nebude Polska Liga Esportowa zodpovědná pouze za nábor nových hráčů do ekosystému soutěže VALORANT, ale stane se také výhradním provozovatelem soutěže pro nejlepší hráče v regionu.

Další informace najdete na sociálních médií společnosti PLE a na webu www.ple.gg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno