Od roku 2023 se stane agentura Polska Liga Esportowa výhradním provozovatelem VALORANT Challengers East: Surge, největší soutěže VALORANT ve střední a východní Evropě. Do ní se zapojí celkem 21 zemí z regionu.

Pro Polska Liga Esportowa (PLE) je pořádání těchto turnajů dalším krokem k rozvoji společnosti na nových trzích, příležitostí ke spolupráci s novými partnery, rozšíření struktur a rozvoji vztahů se společností Riot Games. VALORANT Challengers East: Surge bude pro PLE strategickým projektem a ve strukturách společnosti stejně důležitou ligou jako PGE Champions Division.

Jsem nadšený, že již brzy budeme rozvíjet amatérský i profesionální okruh, a to ve více než 20 evropských zemích. Vítězství v tendru je z mého pohledu důkazem, že naše tvrdá práce byla společností Riot Games oceněna. Uděláme vše pro to, abychom vytvořili ekosystém, který bude přátelský a funkční pro hráče i diváky. Neexistuje síla, která by mě zastavila ve snaze vytvořit nejlepší regionální ligu na světě,“ uvedl Krystian Terpinski, vedoucí projektový manažer, který je zodpovědný za VALORANT Challengers EAST i VALORANT EAST: UNITED.

Přečti si  Staň se mistrem virtuálního hokeje. Hraj ENYAQ Hockey League!

Od roku 2023 nebude Polska Liga Esportowa zodpovědná pouze za nábor nových hráčů do ekosystému soutěže VALORANT, ale stane se také výhradním provozovatelem soutěže pro nejlepší hráče v regionu.

Další informace najdete na sociálních médií společnosti PLE a na webu www.ple.gg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno