Pre-load uzavřené bety Ghost Recon: Breakpoint nyní k dispozici
Domů » Hry » Novinky » Pre-load uzavřené bety Ghost Recon: Breakpoint nyní k dispozici

Pre-load uzavřené bety Ghost Recon: Breakpoint nyní k dispozici

3.9.2019
Publikoval:

Pre-load uzavřené beta verze Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint je již dostupný na všech platformách.

Všichni, kteří si hru včas předobjednají u participujících prodejců, jsou předplatiteli UPLAY+, zúčastnili se Online Technického Testu hry nebo se zaregistrovali a byli náhodně vybráni, se budou moci od 5. do 8. září vydat na ostrov Auroa a prozkoumat několik regionů tohoto krásného, rozmanitého otevřeného světa, a vyzkoušet si 2 příběhové mise Operace Greenstone, Auroa mise, ve kterých se dozví více o ostrově a jeho obyvatelích, mise jednotlivých frakcí (8 nových misí denně) nebo vyzkoušet svoje bojové dovednosti v oblastech vyhrazených bojům s rozmanitými drony. To vše jak sólo, tak v coopu až 4 hráčů.

Přečtěte si  Troy: A Total War Saga se zaměří na dobu bronzovou

Kromě toho bude během uzavřené bety probíhat charitativní událost “Man Down” – zúčastní se každý, kdo v coop teamu oživí padlé spoluhráče. Čím více hráčů se zúčastní, tím větší částkou přispěje Ubisoft nadaci Child’s Play (https://childsplaycharity.org/), tak neváhejte a pobavte se s přáteli, pomůžete tím dobré věci!

Zjistěte více o minulosti bývalého Ducha Cole D. Walkera, ztvárněného oceňovaným hercem Jonem Bernthalem v novém live action traileru “Slib” výše.

Ghost Recon: Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Zelená je nová černá, HyperX představuje nové Xbox produkty

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...