Pre-load uzavřené beta verze Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint je již dostupný na všech platformách.

Všichni, kteří si hru včas předobjednají u participujících prodejců, jsou předplatiteli UPLAY+, zúčastnili se Online Technického Testu hry nebo se zaregistrovali a byli náhodně vybráni, se budou moci od 5. do 8. září vydat na ostrov Auroa a prozkoumat několik regionů tohoto krásného, rozmanitého otevřeného světa, a vyzkoušet si 2 příběhové mise Operace Greenstone, Auroa mise, ve kterých se dozví více o ostrově a jeho obyvatelích, mise jednotlivých frakcí (8 nových misí denně) nebo vyzkoušet svoje bojové dovednosti v oblastech vyhrazených bojům s rozmanitými drony. To vše jak sólo, tak v coopu až 4 hráčů.

Kromě toho bude během uzavřené bety probíhat charitativní událost “Man Down” – zúčastní se každý, kdo v coop teamu oživí padlé spoluhráče. Čím více hráčů se zúčastní, tím větší částkou přispěje Ubisoft nadaci Child’s Play (https://childsplaycharity.org/), tak neváhejte a pobavte se s přáteli, pomůžete tím dobré věci!

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Zjistěte více o minulosti bývalého Ducha Cole D. Walkera, ztvárněného oceňovaným hercem Jonem Bernthalem v novém live action traileru “Slib” výše.

Ghost Recon: Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno