Hra Thrones of Britannia představuje první hru z nové série historických strategií Total War Saga, ve které budete přepisovat důležitý historický milník, od kterého se bude následně odvíjet osud moderní Británie.

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingů si na ní vylámala zuby. Spráskaní, leč dosud nezlomení severští vojevůdci drží pozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru.

Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka. Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše v sáze, která mapuje vzestup jednoho z největších národů v dějinách.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Total War Saga: Thrones of Britannia vychází s CZ titulky v kusově omezené limitované edici s doporučenou maloobchodní cenou 799 Kč, která kromě hry nabídne další exkluzivní obsah, jako je speciální embosovaný steelbook, detailní mapa kampaně jako plakát nebo kartičky s biografií 5 prominentních vůdců frakcí.

Hra Total War Saga: Thrones of Britannia vychází 19. 4. 2018 pro PC s ČESKÝMI TITULKY v limitované edici!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno