Electronic Arts a Respawn CEO Vince Zampella nezávisle potvrzují, že “prémiová hra” Titanfall je ve vývoji a plánuje se vydat později v tomto roce.

Fanoušci hry Titanfall od Respawn Entertainment mohli prožít na konci minulého týdne slušnou dávku emocí, když se objevili informace o Apex Legends, battle royale hře ze světa Titanfallu. Následně se objevila informace, že vývoj Titanfall 3 skončil a hra se proměnila právě v Apex Legends.

Naštěstí není vše tak horké, jak se nejprve vaří a nová Titanfall hra by měla být stále ve vývoji a hráči by se jí měli dočkat v tomto roce. Vyplývá to z reportu výkazu výnosů společnosti, kde jsou odhaleny plány pro nejbližší budoucnost. Konkrétně EA říká, že Respawn pracuje na nové “prémiové hře”, která nebude free-to-play a je plánována pro rok 2019, přičemž nabídne “nový twist” ve vesmíru Titanfall .

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

I když by se tato slova mohla zdát dvojsmyslná, protože Apex je vlastně jistý “twist” ve vesmíru Titanfallu, tak generální ředitel společnosti Respawn Entertainment Vince Zampella na Twitteru informoval fanoušky, že pracují na další hře týkající se Titanfallu, která vyjde později v tomto roce a nebude se jednat o VR střílečku, na které studio rovněž pracuje.

To by znamenalo, že nám v tomto roce studio naservíruje celkem 3 hry, přičemž dvě jsou z Titanfall vesmíru a třetí je očekávaná hra Star Wars: Jedi Fallen Order.

Pokud se ptáte jak může Respawn Entertainment stíhat podporovat Apex Legends a k tomu vyvíjet ještě další Titanfall hru + Star Wars + VR střílečku, tak vedení uvádí, že v rámci studia jsou dva plně vytížené týmy, kde jeden pracuje na dobrodružné Star Wars hře a druhý se stará o střílečky.

Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno