K oslavě výročí hry získá hra Prey novou aktualizaci zahrnující dva nové režimy a DLC s názvem Prey: Mooncrash.

Aktualizace jsou k dispozici ke stažení nyní spolu s novým Mooncrash DLC a hra bude také přijímat VR iteraci, která bude obsahovat tyto nové aktualizace.

Za prvé, Prey bude mít tři nové singleplayerové režimy: Story Mode, pro ty, kteří chtějí zažít příběh hry; Survival Mode, který vás zavede do scénáře s vysokým rizikem, kde budete muset sledovat nejen monstra, ale také úrovně kyslíku a stav krvácení, abyste přežili; a nakonec i New Game+ který nabídne mnohem drsnější herní zážitek. 

Navíc bude Prey získávat režim pro více hráčů, který se jmenuje Typhon Hunter, který postaví lidské hráče proti jiným hráčům, kteří se stanou mimiky. Tento multiplayerový režim dorazí do hry v průběhu léta.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

Nakonec DLC s názvem Mooncrash se bude odehrávat v tajné základně na měsíci, která bud obsahovat množství odemykatelného obsahu, speciálních schopností a smrtících Typhons. Toto DLC bude obsahovat podobnou koncepci jako systém Radiant Quest vyvinutý pro Skyrim , který se mění při každém průchodu tajné základny TranStar, takže nikdy nebudete hrát stejnou věc dvakrát.

Bezplatné aktualizace a placené DLC pro Prey, jsou již nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

https://youtu.be/ySVBHI2OeAg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno