Příběh, který se odehrává 20 let po první hře, vidí Aidena Caldwella, který se odváží vyrazit do města najít ztraceného příbuzného.

Techland konečně představil svůj nejnovější gameplay trailer pro Dying Light 2 , který zdůrazňuje postapokalyptický svět této hry. Hráči se ujmou role Aidena Caldwella, outsidera, který hledá příbuzného a přijde do města rozluštit záhadu jeho zmizení. Ačkoli jej hrozby sužují ze všech stran, nakonec narazí na Night Runners, kteří se mohou stát vašimi spojenci nebo také ne to záleží jen na vašem výběru. 

Městu dominují tři frakce – přeživší, kteří vytvářejí bezpečné zóny; Mírové síly, které bezohledně udržují zákon a pořádek; a Odpadlíci, kteří chtějí ovládnout město. Pomozte jim nebo jim ublížíte a Město se odpovídajícím způsobem změní. Ačkoli každá frakce má svůj podíl na složitých postavách, nemusíte vždy souhlasit se všemi. Samozřejmě existují i ​​bandité a zločinci, se kterými nelze vyjednávat.

V noci přicházejí do hry také Infected a díky viru, který se v průběhu let vyvíjí, je třeba se vypořádat s novými typy nemrtvých stvoření. To však také poskytuje několik skvělých příležitostí – můžete prozkoumat hnízda Infected a najít jedny z nejcennějších kořistí ve hře.

Přečti si  EA Motive údajně oživuje existující IP, zasvěcenci hovoří o Dead Space

Boj byl také vylepšen a parkour vypadá mnohem plynuleji. Jak vývojáři sami sdělili, tak hra obsahuje dvojnásobné množství tahů. K dispozici je také 3 000 různých parkourových animací, které lze vidět ve všem, od základních pohybů až po triky. Během hry budete moci také odemknout více možností mobility, řemesel, nebo se posílit pro boj.

Na konci streamu byla také představena sběratelská edice, která obsahuje Kopii hry, Steelbook,Mapu s tajnými lokacemi, UV nálepky, UV baterku, Art book a sošku s hlavním protagonistou a UV lampou.

 

Dying Light 2 vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 7. prosince 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno