Druhá zpráva v tomto týdnu od Deep Silver a 4A Games nastiňuje příběh a některé lokace ve zbrusu novém traileru k Metro Exodus.

Po zprávě o tom, že Metro Exodus bude již v den vydání obsahovat na všech platformách fotografický režim, se k nám dnes dostává zbrusu nový příběhový trailer.

Ten je vyprávěn z pohledu Anny, vrchní odstřelovačky Sparťanského řádu a Artyomovy ženy a představuje řadu nových postav a první záběry na nepřátelský svět Metro Exodus, který čeká na posádku Aurory, když uprchnou z Moskvy a vyrazí na epickou rok- dlouhou cestu do neznáma. Během této cesty Artyom a jeho skupina Sparťanů navštíví, řadu míst post-apokalyptického Ruska, od zmrazených zimních ulic Moskvy až po ohnivé letní písky Kaspické pouště. Artyom vždy věřil, že existuje život mimo metro – nyní jeho naděje a sny budou podrobeny nejvyššímu testu.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Metro Exodus představuje původní scénář od Alexeye Omelchuka. Příběh Trailer je jen první z řady nadcházejících herních odhalení, která nás budou doprovázet až k vydání Metro Exodus.

Metro Exodus vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. února.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno