Francouzský Ubisoft zveřejnil první trailer k titulu, jehož jméno mnohým z vás jistě není cizí. Prince z Persie a Dýka času hlásí svůj návrat do světa videoher. Jak už to tak ale bývá, je v tom jeden podstatný háček, možná i dva.

A přitom vše ze začátku vypadalo skvěle. Nový Prince z Persie, s kooperací až pro 4 hráče, co víc si přát. Novinka od Ubisoftu je ale dalším titulem, který v paměti hráčů dlouho nevydrží. Skutečnost, že se jedná o VR titul, stačí k tomu, aby se k Princovi mnozí otočili zády. Ale i fanoušci virtuální reality pravděpodobně obrátí oči v sloup ve chvíli, kdy se dozví, že Prince of Persia: The Dagger of Time spadá do kategorie tzv. Room Games.

Přečti si  Únik databáze odhaluje, že Demon's Souls by mohlo dorazit na PS4, otázkou zůstává kdy hra vyjde i pro PC

Prince of Persia: The Dagger of Time je časově zasazen tam, kde se odehrává i dobře známá trilogie (Sands of Time, Warrior Within a The Two Thrones). Čtyři hráče si povolá Kaileena, aby zastavili zlého Magiho. Hráči budou mít k dispozici Dýku času, která jim svými schopnostmi napomůže záporáka zastavit. Ubisoft zdůrazňuje, že k úspěšnému dokončení není znalost předchozích dílů potřeba. 2 až 4 hráči budou muset spojit své síly a řešit různorodé hádanky a problémy. Utéci budou moci hráči pouze v případě týmové součinnosti.

Jak si jistě dovedete představit, oznámení Prince pro VR vyvolalo v herní komunitě značnou vlnu nevole a někteří hráči toto oznámení srovnávají s oznámením Diabla pro mobilní zařízení, které taktéž skončilo fiaskem.

Přečti si  SEMTEX vstupuje ve velkém do esportu. Kupuje tým BRUTE

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno