Studio Sony Bend, které stojí za akční hrou Days Gone, se již připravují na další projekt a chtějí u hry dosáhnout pocitu, jako byste sledovali film.

Nabídka pracovních míst studia Sony Bend Studio odhaluje, že další hra pro PlayStation 5 je již ve vývoji. O hře zatím nic moc nevíme, ale opět by se mělo jednat o AAA projekt a vývojáři si kladou velmi ambiciózní cíle.

Filmová hra

Podle inzerátů, by měla zejména animace obličejů vytvořit filmovou atmosféru. Kromě toho by hra měla využívat i 3D zvuk, kterému Sony s PS5 přikládá velký význam a právě tato hra by nám měla ukázat, co vše je s touto technologií možné.

Navíc se samozřejmě můžeme těšit na realistickou fyziku oblečení, protože i na to studio hledá pracovníky. Navíc dle výpisu se zdá, že další hra studia dostane i online režim pro více hráčů.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Bude se jednat o Days Gone 2?

Zajímavé je, že Bend Studio zmiňuje Days Gone jako projekt v některých inzerátech. Může to být jen zástupný symbol. Ovšem dokážeme si klidně představit, že bychom dostali další díl této akční hry. Svět Days Gone je velmi zajímavý a bylo by fajn zažít další dobrodružství a dozvědět se něco více o pozadí globální pandemie a původu Freakerů a kdo ví, třeba se po Oregonu prohánět i se svými přáteli. Ovšem musím počítat i s variantou, že se bude jednat o hru odehrávající se ve zcela novém vesmíru, přičemž pojem Days Gone má uvést v omyl všechny, kteří chtějí čerpat informace z pracovních nabídek, tedy včetně nás. 

Vzhledem k faktu, že Days Gone vyšlo na PS4 teprve v loňském roce, je pravděpodobné, že si budeme muset počkat o něco déle, než Sony a  představí tento nový projekt.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

A co vy, chtěli byst pokračování Days Gone na PS5? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno