Na základě nových informací od společnosti Sony, by mělo být příslušenství pro PS5 vydáno ještě na konci října.

Začátkem tohoto týdne se na internetu začaly objevovat informace, že lidé ve Velké Británii budou mít přístup k hrám a příslušenství pro PS5 ještě před spuštěním samotné konzole. Jak se zdá, tak to bude platit i pro zbytek světa.

PlayStation začal rozesílat e-maily těm, kteří si předobjednali příslušenství k PS5 přímo od Sony, že  položky se začnou dodávat ještě před samotnou konzolí. Uvádí se, že 30. říjen je den, kdy se tyto produkty začnou vydávat zákazníkům. Uživatel @ Wario64 také uvedl, že to platí i pro některé další maloobchodní prodejny.

I když jsem si jistý, že mnozí jsou nadšeni z toho, že si budou moci osahat příslušenství pro svou vysněnou konzoli s předstihem, tak bez konzole, kterých na trhu nebylo z rovna nejvíce jim bude prakticky k ničemu.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Každopádně tato informace je spíše připomínkou toho, jak málo času do oficiálního vydání PS5 zbývá. Pokud vás zajímají další informace k PS5, můžete se například podívat na video, které odhaluje uživatelské prostředí konzole a odhaluje některé nové funkce, jako například postup při získávání trofejí.

PS5 má na našem trhu vyjít 19. listopadu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno