„Teď není pravý čas,“ podle oficiálního prohlášení společnosti Activision a Infiniti Ward.

I přesto, že v minulém týdnu byl vydán nový trailer, který potvrzoval zahájení čtvrté sezóny Call of Duty: Modern Warfare a Warzone zítra, tedy 3. června, tak dnes je tomu již úplně jinak.

Oficiální Twitter Call of Duty přišel s tímto oznámením dnes brzy ráno. V oznámení se píše: „Zatímco se všichni těšíme na hraní nových sezón Modern Warfare, Warzone a Call of Duty: Mobile, nyní není ten správný čas,“ píše se v prohlášení. “Přesouváme uvedení novinek Modern Warfare Season 4 a Call of Duty: Mobile Season 7 na pozdější data. Právě teď je čas, aby ti, kdo mluví za rovnost, spravedlnost a změnu, byli vidět a slyšet. Jsme s vámi.“

Odklad nové sezóny pro Call of Duty: Modern Warfare a Warzone tak koresponduje s včerejším zrušením PS5 akce společnosti Sony a to ze stejného důvodu, kterým je eskalace nepokojů v USA. Ty odstartovala 25. května 2020 policejní brutalita Dereka Chauvina na Georgi Floydovi v Minneapolis v Minnesotě. Zásah policisty, který přes osm minut klečel na Floydově krku, vyústil jeho smrtí. Vedle společností Activision a Sony odsunula oznámení Madden NFL 21 také společnost Electronic Arts.

Call of Duty: Modern Warfare a Warzone je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

10 KOMENTÁŘE

  1. Ja bych bral nejakou změnu, treba ze se zacnou dodrzovat terminy vydání her a novych sezon. Ale co no, jsem bila vetsina, tak si pockam az se 12hodin letu odeme uklidni rabujici mensina.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno