Kdykoli do nového systému přichází nová aktualizace firmwaru a jedná se o číslo s několika nulami, je to velký problém.

Společnosti chtějí ušetřit velké a důležité funkce pro aktualizace, které jsou 2.0.0, 3.0.0, 4.0.0 a tak dále. PlayStation 4 se na jeden z nich chystá, na horizontu se objevuje Update 5.0.0. Přiměřeně se jedná o jednu z těchto charakteristických příležitostí. Proč?

Společnost Sony má kladný vztah k streamování a chápe své publikum. A právě to je důvodem, že jedna z největších změn firmwaru 5.0.0 v systému PlayStation 4 bude podpora streamování v 1080p a 60FPS. Navíc jako další streamerský bonus je i to, že budete moci sledovat jakýkoli účet bez nutnosti ověření. Tímto se má dosáhnout zvýšení a zlepšení komunity PlayStation Network právě díky usnadnění vzájemného sdílení
Sony se domnívá, že mít takovýto druh streamingu je obrovskou výhodou. Ať už je streamer amatér nebo profesionál, chce mít jasný, ostrý video kanál pro lidi, kteří jej právě sledují. Nehledě na to, že vaše uložená videa ze streamů to udělá více nadčasová, nikdo nemá důvod vracet se a sledovat videa zachycena v 640p. Zkrátka pokud je k dispozici kanál, který poskytuje takovou úroveň kvality při sledování automaticky se stává o něco atraktivnější. Stejně důležité jsou i nové ovládací prvky ve streamu. Díky nim budete schopni sledovat a hrát s lidmi, které právě sledujete a kteří se vám líbí.

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

81017 2ps4stream2.jpg

Ale není důvod k obavám ohledně soukromí, to bude každého hráče i nadále plně respektováno a to pomocí ovládacích prvků, které vám umožňují řídit to jak moc budete slavní.

Bohužel bude streamování ve vysoké kvalitě možné pouze z PS4 Pro.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno