První z jmenovaných her se údajně vrátí ke svým kořenům hardcore závodního simulátoru a vyjde v příštím roce, zatímco ta druhá bude skutečným next-gen zážitkem.

Codemasters Cheshire se nedávno integroval do Criterion Games, aby pracoval na budoucnosti franšízy Need for Speed , zatímco Codemasters Birmingham se zaměřuje na sérii Formule 1. To však nejsou všechny závodní hry, které má EA ve vývoji. V nedávné zprávě Tom Henderson odhalil, že Project CARS 4 je také ve vývoji v Slightly Mad Studios.

Vyjde na konzolích současné generace a PC a údajně se vrátí ke kořenům hardcore závodních simulátorů. Právě teď se očekává vydání někdy „kolem roku 2024“.

Co se týče dalšího titulu WRC , který byl poprvé hlášen již v březnu, ten se blíží. Roční vydání jsou plánována pro sérii na konzolích a PC počínaje rokem 2023 až 2027. Také se zdá, že probíhají rané přípravy na vydání mobilního titulu v tomto období.

Přečti si  DICE bude pokračovat v práci na Battlefield 2042, protože EA se na hru zaměřuje z dlouhodobého hlediska

Zatímco Codemasters pracuje na F1 22F1 23 je údajně také nějakou dobu ve vývoji. Údajně to bude skutečný titul „next-gen“ s upgrady enginu. Navíc se zdá, že F1 WORLD bude představen, aby se rozšířil letošní F1 LIFE.

Pokud jde o Need for Speed ​​Mobile, ke kterému nedávno unikly nějaké herní záběry, jeho mapa je údajně založena na Need for Speed ​​Heat (i když zdroje uvádějí, že existují určité změny a nejedná se o „přímé kopírování a vkládání“). Zjevně zde není žádný příběh a místo toho jde o hru pro více hráčů s otevřeným světem, kde se můžete setkat s dalšími závodníky z celého světa (podobně jako ve Forze).

I když o sérii Burnout nepadlo ani slovo, zdá se, že GRID může být také velmi aktuální téma v EA, zejména po neuspokojivém výkonu GRID Legends. Jako vždy zůstaňte naladěni na další podrobnosti a oficiální oznámení v nadcházejících měsících.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno