Od včerejška jsou známé hry PS Plus pro měsíc leden 2021 a s nimi přišlo také jedno velké překvapení.

S Shadow of the Tomb Raider, Greedfall a Maneater nás v lednu 2021 na PS4 a PS5 čeká skutečně silný měsíc s PS Plus, minimálně tedy pro všechny, kteří některé z uvedených her nehráli. Pokud však hry vlastníte, tak by vás mohli zajímat nejnovější informace o této předplacené službě společnosti Sony. 

Jak se totiž zdá, tak pokud si koupíte Maneater, dostanete peníze zpět. 

Pokud jste si hru koupili pro jednu ze dvou konzolí, měla by se ve vašich zprávách objevit nová push zpráva s následujícím obsahem:

„Jelikož máte předplatné PlayStation Plus, vrátíme vám kupní cenu tohoto produktu k zůstatku v PlayStation Store, protože je součástí měsíční nabídky PlayStation Plus.“

Společnost Sony navíc uvádí, že můžete samozřejmě pokračovat ve hře Maneater, protože hra bude v nabídce až od 5. ledna.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Tato akce je nicméně překvapením a také s mnoha otazníky. Bude v budoucnu nabídnuta náhrada i za některé nebo všechny tituly v PS Plus a nebo v jakém časovém horizontu před oznámením nové nabídky musím hru zakoupit, abych následně měl nárok na vrácení peněz? Vyvstává také otázka, zda je nabídka platná pouze pro PS5 nebo zda této výhody budou moci těžit hráči na PS4?

Jakmile budeme znát další podrobnosti, budeme pro vás tento příspěvek aktualizovat.

PS Plus je nyní k dispozici na PS4 a PS5.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno