Sony a Quantic Dream vydaly profily tří hlavních humanoidů v Detroit: Become Human, spolu s třemi novými trailery.

Oficiální PlayStation blog poskytuje kompletní profily pro každou postavu, což nám dává lepší pohled na postavy, se kterými budeme již brzy hrát.

KARA – AX400

Kara je domácí asistent modelu AX400 vytvořený společností CyberLife. Model AX400 je společenský model, který se stará o domácí práce a o malé děti. Tento model umí mluvit 300 různými jazyky, uvařit více než 9000 jídel, pomáhat dětem s domácími úkoly a hrát si s nimi.

Kara je ve vlastnictví bývalého taxikáře, který je v současné době nezaměstnaný a jehož jméno je Todd Williams. Ten se vyznačuje velmi nepředvídatelnou povahou. Je také otcem malé holčičky jménem Alice, o kterou se Kara stará.

Za drsných okolností se rychle dozvěděli, že u Todda nejsou v bezpečí. Oba budou utíkat a budou se snažit najít cestu ke svobodě.

Jako uprchlíci objeví rozpadající se svět a pochopí podivný pocit, který je spojuje. Budou cestovat od střetu ke střetu, budou konfrontováni s násilím a nenávistí, ale i empatii těch, kteří ještě mají naději.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

MARKUS – RK200

Markus je android, který patří slavnému malíři Carlu Manfredovi, starému muži, který přišel o nohy. Z počátku byl v Markus v očích Manfreda pouhým strojem, ale postupem času začal Markusovi přistupovat jako k vlastnímu synovi.  Carl zachází s Markusem, jako by byl člověk, učí ho malovat, odhaluje mu tajemství literatury a hudby. Rozvíjí androidova ducha každičký den.

Nakonec o Markusovi smýšlí jako o vlastním synu mnohem více, než o svém vlastním biologickém synu jménem Leo.

Markusova cesta vede od pečovatelské služby o starého muže až historické androidí revoluci. Ale vedení revoluce bude mnohem obtížnější než všechno, co si Markus dokáže představit: musí čelit neshodám svého lidu, čelit řadě dilemat, morálním rozhodnutím i obětem.

Musí si vybrat cestu mezi násilím a pacifismem, mezi uzavřenou pěstí a nataženou rukou. Svými rozhodnutími napíše Markus historii svého lidu a povede je buď ke svobodě … nebo ke zničení.

CONNOR – RK800

Connor je prototyp, nazvaný RK800, vytvořený společností CyberLife. Jeho původním cílem je pomoci lidským detektivům při jejich vyšetřování tím, že jim nabídne technologickou pomoc. Je také vybaven sociálním modulem speciálně vyvinutým pro vytvoření “ideálního partnera”, schopného integrace do jakéhokoli týmu. Je také vybaven speciálními vlastnostmi, jako je analyzátor molekul v reálném čase a sofistikovaný simulátor, který může rekonstruovat události které se již udály. Je mimořádně inteligentní, chladný a odhodlaný, připravený udělat cokoli, aby uspěl ve své misi.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Když jsou hlášeny první případy androidů s abnormálním chováním, společnost CyberLife nabídne možnost poslat tento prototyp na pomoc Detroitské policii. Connor již prošel terénními testy na androidech, ale toto je jeho první vyšetřování.

Connor je poslán, aby se připojil k nadporučíkovi Hankovi Andersonovi, detektivu alkoholiku, který nenávidí androidy. Connor bude muset využít svého modulu “psychologie”, aby získal úctu svého partnera a zjistil pravdu o deviantech.

Zdá se, že hra Detroit: Become Human nabízí jeden z nejkomplexnějších větvících zážitků, které jsme dosud ve hrách mohli vidět. To by také mělo přispět k tomu, že si budete chtít hru zahrát znova a znova.

Detroit: Become Human vychází 25. května exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno