Studio Psyonix, které stojí za populárním titulem Rocket League, na svých webových stránkách oznámilo, že na začátku června studio vstoupí do rodiny Epic Games. Co bude tento fakt znamenat pro hráče Rocket League se dozvíte v naší novince.

Rocket League stále patří mezi velmi oblíbené tituly s širokou hráčskou základnou a pokročilou eSportovou divizí. Proto oznámení, že Psyonix vstoupí do rodiny Epic Games, způsobilo mezi hráči slušný rozruch.

Jak lze očekávat, Rocket League v nejbližší době zmizí ze Steamu a distribuce bude pouze skrze Epic Game Store. Vedení studia si od spojení dále slibuje nový příval hráčů, rozšíření eSport divize a další novinky, které by nebyly bez síly Epicu možné. Pro stávájící hráče se na první pohled nezmění nic. Zda se dočkáme vylepšení serverů, kterých se kritika hráčů týká nejvíce, ukáže až čas.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Se 132 zaměstnanci sídlí studio Psyonix v San Diegu a Rocket League je k dispozici na PC a konzolích PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

EDIT: Studio Psyonix popřelo davovou hysterii a ujistilo hráče, že Rocket League na Steamu zůstane a i nadále budou mít hráči možnost si jej na této platformě zakoupit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno