Studio Bluehole přidává do své nejúspěšnější hry PUBG nový patch, který přináší řadu vylepšení, nové oblečení i vylepšuje anticheatovací mechanismy.

Po novém updatu již například nemusí hráč zemřít, aby mohl někoho nahlásit jako cheatera. Z optimalizaci teď zkusí zredukovat míru dohledu ve vzduchu aby se zlepšil výkon hry. Stejně plánují podobné změny i na startovacím ostrově, aby i tam bylo dosaženo lepší optimalizace. Toto zřejmě zapracují i ​​pro Xbox One verzi, která má s těmito dvěma oblastmi ještě značné problémy.

Zároveň autoři na Test serverech testují nový systém beden a to včetně dvou nových. Bedny se po novém updatu budou dát otvírat i přes Early Bird klíč, který bude k zakoupení na Steamu, na test serverech budou zatím rozdávány zdarma.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Úprav se dočkala také Miramar mapa, kam vývojáři přidali více objektů v okolí La Bendita. Změnil se design energetických nápojů. Bylo upraveno UI pro týmy a jejich barvy.

Upravené byly také možnosti replaye, došlo k opravě různých menších chyb a bylo změněno i procento objevování se věcí v bednách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno