Po charitativní akci v QuakeCon at Home je původní hra Quake 3 k dispozici zdarma na Bethesda Launcheru.

Bethesda právě dokončila svou akci QuakeCon at Home, která představovala panely a živé přenosy pro některé z největších her tohoto studia. Po celý víkend tato akce sbírala peníze na charitu, což odemklo několik skvělých výhod pro hry Quake na Bethesda Launcheru, když byly dosaženo významných milníků.

QuakeCon možná oslavoval všechny hry od Bethesdy, včetně Fallout, Prey a Doom , ale jednou z hlavních funkcí byl samozřejmě titul Quake. Díky částečnému bezplatnému vydání hry Quake Champions v roce 2017 je Quake stále hitem hráčů a nové verzi se podařilo přinést to nejlepší z arénových bojů. Ve hře je dokonce mistrovská liga, jejíž finále bylo vysíláno živě během QuakeConu.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Aby společnost poděkovala hráčům za darování více než 20 000 USD na charitativní účely, Bethesda oznámila, že po akci bude v programu Bethesda Launcher uvolněna hra Quake 3: Arena. Pro přístup ke hře bude potřeba, aby se hráči během QuakeConu přihlásili do Bethesda Launcheru ze svého účtu. Hra zatím nebyla přidána na web, ale očekává se, že bude k dispozici v následujících dnech.

Quake 2 byl také oznámen jako bezplatný, když charitativní dary dosáhly 10 000 $ a původní Quake byl oznámen jako bezplatný pro všechny během QuakeConu, což znamená, že hráči budou mít přístup ke všem třem hlavním hrám Quake na Bethesda Launcheru.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Quake Champions je nyní k dispozici na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno