Insomniac potvrzuje, že Ratchet and Clank: Rift Apart bude obsahovat staré i nové planety, přičemž staré planety se vrátí značně pokřivené.

Mnozí sice očekávali, že Insomniac Games nabídne v Ratchet and Clank: Rift Apart staré známé světy a několik nových, ale nyní tuto informaci potvrdilo samotné studio, které navíc na Twitteru sdělilo, že staré planety nabídnou řadu zajímavých změn.

Tweet informuje o tom, že hráči nejen navštíví nové planety, ale také „alternativní dimenze starých oblíbených planet“. Tweet pak ukazuje gif momentu, kde se Ratchet nachází na planetě Sargasso.

Přesný seznam vracejících se planet zatím není znám, ale pokud bude Insomniac využívat celou sérii Ratched and Clank, potom má rozhodně z čeho vybírat.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Vzhledem k tomu, že Ratchet a Clank budou skákat do různých alternativních dimenzí a nejen do svého vlastního vesmíru, potom může být dívčí Lombax vyobrazen v traileru jen alternativní verzí samotného Ratcheta,

Alternativní dimenze mohou také potvrdit, že hra Ratchet and Clank: Rift Apart má Easter Egg v podobě Jak and Daxter. V oznamovacím traileru Rift Apart duo létá kolem toho, co se zdá být Haven City. V takovém případě mohou Ratchet a Clank navštívit  i vesmíry dalších ikon PlayStationu, i když jen na krátký okamžik.

Stále zatím nepadla informace o tom, zda Ratchet and Clank: Rift Apart bude launch titulem PS5 nebo ne.

Ratchet and Clank: Rift Apart je nyní ve vývoji exkluzivně pro PS5.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno