To, že herní periférie společnosti Razer patří mezi jedny z nejoblíbenějších na trhu, není pochyb a hráči se jimi velmi rádi chlubí i prostřednictvím sociálních sítí. Avšak jak se zdá, tak ne vše, co Razer uvede na trh má úspěch.

Po uplynutí téměř jednoho roku od uvedení na trh oznámil Razer, že na konci února ukončí prodej digitálních her a uzavře svůj Razer Game Store. Společnost přišla s tímto oznámením prostřednictvím svého oficiálního webu, kde uvádí že obchod bude vypnut 28. února 2019 v 1:00 PT (4:00 ET), což uživatelům poskytne několik týdnů k vykoupení vynikajících herních titulů před jeho vypnutím. 

Podle společnosti Razer dochází k ukončení obchodu v důsledku “plánů na změnu společnosti” a dodává, že společnost bude “investovat do jiných způsobů, jak dodat skvělý obsah prostřednictvím Razer Gold”, což je jejich virtuální systém odměňování.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

V sekci Často kladené otázky k tomuto oznámení společnost Razer potvrdila, že všechny hry, které uživatelé zakoupili z obchodu Razer Game Store, budou í po uzavření nadále k dispozici ke stažení prostřednictvím služeb Steam nebo Uplay, ale uživatelé musí uplatnit všechny kódy, do 28. února.

Kromě her, které již uživatelé koupili, společnost Razer také potvrdila, že všechny předem objednané tituly prostřednictvím Razer Game Store budou dodány uživatelům po jejich vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno