Proměňte svou herní arénu s nejnovější výbavou značky Razer v akční růžové.

Firma RazerTM, světový lídr v produktech pro životní styl hráčů, dnes odhalila nejnovější herní výbavu a příslušenství, které budou nově dostupné v populární verzi Quartz Pink.

Patří k nim:

  • Myš Razer Basilisk
  • Podložka pod myš Razer Goliathus Extended Chroma
  • Klávesnice Razer Huntsman
  • Sluchátka Razer Kraken
  • Ovladač pro PS4 Razer Raiju Tournament Edition
  • Mikrofon Razer Seiren X
  • Stojan na sluchátka Razer Base Station Chroma
  • Pouzdro na Razer Phone 2 v provedení Quartz

Řada Quartz Pink značky Razer poprvé spatřila světlo světa v roce 2018 a s nadšením ji přijali hráči, streameři i osobnosti sociálních sítí po celém světě. Na jejím skromném seznamu si tehdy lidé mohli vybírat mezi čtyřmi zařízeními. Tak vypadal začátek „růžového fenoménu“.

Fanoušci začali osvěžovat svou herní výbavu odvážnými barvami a vyvažovat svou sílu v růžové. My jsme to nenechali bez povšimnutí, a tak si letos můžete užít novou řadu s více než dvojnásobkem dostupného vybavení, se kterou vystoupíte z davu ještě výrazněji… a stylově.

„Od svých fanoušků víme, že se našich edicí Quartz Pink nemohou nabažit,“ říká spoluzakladatel a výkonný ředitel firmy Razer Min-Liang Tan. „Vyslyšeli jsme je, a tak prošla dechberoucí růžovou úpravou i naše nejnovější herní výbava, díky které získáte neférovou výhodu ve výkonnosti i vzhledu zároveň.“

Seznamte se s celou rodinou výrobků Quartz na: https://www.razer.com/quartz.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

SEZNAM PRODUKTŮ

Razer Basilisk – Quartz Edition
69,99 €

Razer Basilisk má ve výbavě mnohé, např. multifunkční vyjímatelné tlačítko a možnost nastavení citlivosti kolečka. Nabízí tak širokou řadu možností, jak zlepšit váš výkon a posunout herní zkušenosti o velký kus vpřed.

Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition
59,99 €

Naše nejprodávanější měkká herní podložka pod myš využívá technologii Razer Chroma™, takže je připravena osvítit každé vítězství celou paletou barev. Sledujte, jak se vaše hra s každým rychlým a přesným pohybem myši po podložce Razer Goliathus Chroma rozzáří živými barvami.

Razer Kraken – Quartz Edition
79,99 €

Razer Kraken třetí generace je náhlavní set s kabelem pro kompetitivní hraní. Jeho 50 mm velké měniče vytvářejí mocný a čistý zvuk. Je navržený tak, aby byl i při dlouhém nošení pohodlný, čemuž pomáhají nástavce s chladivým gelem. Zatažitelný mikrofon zajistí, že vaše příkazy vždy zazní naprosto jasně.

Razer Raiju Tournament Edition – Quartz Edition
149,99 €

Razer Raiju Tournament Edition je první plně modulární bezdrátový ovladač pro PlayStation®4 s mobilní aplikací, která umožňuje jeho konfiguraci od nastavování multifunkčních tlačítek po upravování tlačítka pro přepínání citlivosti. Speciální tlačítka Mecha-Tactile Action Buttons kombinují příjemný měkký povrch s přesnou hmatovou odezvou. Raiju Tournament Edition vám dává naprostou kontrolu také díky čtyřem nastavitelným multifunkčním tlačítkům a režimu jemné spouště pro rychlou střelbu.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Razer Seiren X – Quartz Edition
109,99 €

Mikrofon Razer Seiren X Quartz, navržený a testovaný nejlepšími streamery, je klíčem k tomu, aby byl váš hlas slyšet, jak nejsilněji to jen jde. Využívá tu nejlepší technologii mezi mikrofony a je prvním krokem na cestě k novým výšinám vysílání.

Razer Base Station Chroma – Quartz Edition
74,99 €

Razer Base Station Chroma je multifunkční stojan na sluchátka se třemi USB 3.0 porty pro maximální efektivitu. S jeho podsvícením Razer Chroma bude vaše herní výbava Chroma úplná.

Razer Huntsman – Quartz Edition
159,99 €

Klávesnice Razer Huntsman je vybavena optomechanickými spínači a klávesami s podsvícením Razer Chroma a nabízí nejrychlejší ovládání mezi klávesnicemi značky Razer. Spínače Razer Opto-Mechanical™ Switches využívají k přesné detekci stisknutí tlačítka optickou technologii: infračervený paprsek uvnitř každého spínače. Takovou rychlost jste ještě nezažili.

Také dnes bylo oznámeno, že v USA, Číně a Kanadě je notebook Razer Blade Stealth 13 Quartz Pink laptop (USD 1599.99) (podrobnosti viz https://www.razer.com/gaming-laptops/razer-blade-stealth) a nový Quartz Case for Razer Phone 2 (29,99 €)

Dostupnost v Evropě:

  • Peripherals Quartz Edition: Den svatého Valentýna, 14. února 2019 (výhradně přes RazerStore, další kanály TBC)
  • Blade Stealth 13: TBC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno