Společnost Razer dnes představila ovladač Wolverine V2 navržený pro konzoli Xbox Series X|S.

Ten využívá akční tlačítka a D-pad Razer Mecha-Tactile, které přinášejí kvalitnější ergonomiku a pokročilou přizpůsobitelnost pro vyšší přesnost a větší kontrolu nad hrou.

Vylepšená ergonomika a propracovaný design jsou ideální pro pohodlné celodenním hraní a přirozené držení ovladače. Díky tomu je možné hbité a přesné mačkání tlačítek a protiskluzové gumové úchopy se zase postarají o špičkový výkon při hře.

Patentovaná akční tlačítka Razer Mecha-Tactile mají pro vyšší odolnost životnost 3 miliony zmáčknutí a sníženou aktivační vzdálenost 0,65 mm. Díky tomu je jejich aktivace o 35 % rychlejší než u standardních membránových tlačítek. Každé tlačítko je výborně vyladěné pro vyšší přesnost, abyste mohli předvést svůj skutečný herní potenciál.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Kromě rychlejších spínačů má ovladač Wolverine V2 dvě programovatelná multifunkční tlačítka, která lze nakonfigurovat prostřednictvím softwaru Razer Controller Setup Designed for Xbox. To hráčům umožní přemapovat přední tlačítka, aby měli navíc možnost kontroly a pokročilého přizpůsobení. A pro situace, kdy jsou klíčové reflexy a rychlost na prvním místě, mají spouštěcí spínače ovladače Wolverine V2 mód Hair Trigger, který má posuvník se zarážkou spouštěče pro ultrarychlou kadenci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno