Již jen něco málo přes měsíc nás dělí od vydání velmi očekávané hry Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games a tak se k nám začíná dostávat čím dál tím více nových informací.

Jednou z novinek je také informace, že hráči budou moci hru hrát z pohledu první osoby, podobně jako je tomu u GTA V, kde se tato funkce objevila až po roce od vydání. A tak bude tedy záležet jen na hráčích z jakého pohledu budou chtít hrát.

Systém Dead-Eye byl upgradován: Systém cílení Dead-Eye má nyní pět úrovní a po dosažení třetí úrovně budete schopni zaměřit se na určité orgány a slabá místa vašich protivníků . Můžete také likvidovat nepřátele některými ze silnějších zbraní.

Můžete si přizpůsobit svůj HUD: Hra vám umožní zapnout nebo vypnout vaše minimapu a ukazatele zdraví, výdrže a systému Dead-Eye. Bude záležet jen na vás jak moc budete chtít těchto pomocníků využívat.

Svět se mění v průběhu času: Svět Red Dead 2 Redemption 2 se neustále vyvíjí a mění. Během hraní dojde k výstavbě nových budov, podniky se otevírají a zavírají atd.

Můžete si pořídit fotky: Získáte fotoaparát a nebojte se, na rozdíl od reálného světa roku 1899, nebude trvat 10 minut, než budete mít vytvořenou fotografii. A ano, budete moci vytvořit i selfie.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Arthurovo oblečení se mění v závislosti na počasí: Hra nemá úplně přizpůsobitelné postavy, ale to, co máte na sobě, se bude měnit v závislosti na ročním období a podnebí.

Můžete si přizpůsobit svého koně: Můžete si ale přizpůsobit svého koně. Vezměte ho do stáje a vyměňte jeho sedlo, přikrývku, třmeny, otěže a další.

Arthur může plavat: Kovbojové nechtějí být mokří, ale může se tak stát, pokud budete chtít.

Lov je strašidelnější: Zdá se, že po zabití zvířete se budete muset podstoupit grafické animace ukazující stahování kůže a řezání.

Neuvěřitelná pozornost byla kladena i na detaily: Rockstar bere simulační aspekty RDR2 až bláznivě vážně. Arturovy vousy rostou v reálném čase a musí být oholeny, zároveň také přibývá, nebo ubývá na váze v závislosti na tom jak ve hře jíte. Detaily jsou tak bláznivé, že se mění dokonce i velikost varlat vašeho koně v závislosti na počasí a ročním období. Ano čtete správně!

Red Dead Redemption 2 vychází na Xbox One a PS4 26. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno