Vždy, když vydává Rockstar Games nějakou hru, jedná se téměř o herní svátek a velmi podobné to bude i v případě velmi očekávané Westernové hry Red Dead Redmption 2.

Tato hra je natolik očekávána, že i Activision přesunul o měsíc vydání svého Call of Duty: Black Ops 4. Pojďme se podívat na zatím všechna známá fakta a několik spekulací k této hře.

V kterém roce se bude Red Dead Redemption 2 odehrávat?

Hra se bude odehrávat v roce 1899, tedy 12 let před prvním dílem. Hra bude vyprávět příběh Artura Morgana, člena gangu Van der Linde, který je na útěku před federálními agenty a lovci odměn poté co v městečku Blackwater dojde k přepadení banky. Toto město se objevilo už v prvním díle, takže je zřejmě, že ve hře budeme navštěvovat mimo jiné i velmi známá místa.

Vrátí se i John Marston?

Nedávno vydaný třetí trailer nám odhalil několik zlatých zrnek. Jedním z nich bylo také zjevení se mladšího Johna Marstona, kterého prozradila jeho jizva.

Battle Royale režim?

Tato spekulace zatím vychází pouze z jednoho z mnoha úniků informací, který uvádí hned tři multiplayerové režimy, které by hra měla obsahovat: Battle Royale, Survive and Revive a Money Grab.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Survive and Revive má být team deathmatch, kde budete mít jen určitou dobu k tomu, abyste mohli zvednout své padlé spojence. Zatímco Money Grab má připomínat režim Capture the flag, kde hráči budou muset získat finanční hotovost a vrátit se s ní na svou základnu, aniž by byli zabiti.

Jakým způsobem by ve hře fungoval samotný Battle Royale režim zatím nic nevíme, ale pokud jej Rockstar opravdu zařadí, pak budou mít Fortnite a PUBG opravdu velmi silnou konkurenci.

Red Dead Redemption 2 a side questy?

Podle vnitřních zdrojů studia, by hra měla nabízet také řadu vedlejších aktivit, jako chov koní, závody dostavníků, rybolov, poker a další.

Jak se zdá tak Red Dead Redemption nabídne hráčům také možnost přepínat mezi pohledy z třetí a první osoby. Což by mohlo být právě pro vedlejší mise jak dělané, například při pokeru, či při závodech dostavníků. Navíc jak se zdá, tak právě koně budou v druhém dílu hrát mnohem větší roli a váš přístup k nim se následně promítne v jeho schopnostech, jako je rychlost, nebo míra možného splašení se.

Honour  systém

S RDR 2 se vrátí také Honour systém, který je hráčům dobře znám z prvního dílu. Ten bude mít opět vliv na to, jak budou ve městech k Morganovi přistupovat NPC obchodníci. Je také možné, že některé úkoly budou k dispozici pouze pro vyspělé členy komunity, zatímco jiné nebudou vyžadovat až takovou míru gentlemana, abych tak řekl.

Ve hře budete moci k různým situacím přistupovat různými způsoby, které budou přispívat k vaší pověsti. Navíc k vaší pověsti má přispívat i výběr denní doby a výběr parťáků pro dané questy.

Red Dead Redemption 2 vychází na PlayStation 4 a Xbox One 26. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno