Motive Studios také nedávno vysílalo živý přenos o designu hry, kde byly představeny vizuální aspekty, které byly oproti originálu aktualizovány.

Electronic Arts a Motive Studios potvrdili, že remake Dead Space vyjde 27. ledna 2023 pro Xbox Series X/S, PS5 a PC.

nedávné tiskové zprávě hlavní producent Phillippe Ducharme uvedl, že „Vývoj tohoto remaku byl pro nás v Motive hodně zábavný, protože jsme opravdovými fanoušky této série a chceme s ní zacházet s respektem, který si zaslouží. Stejně vzrušující bylo vidět reakce hráčů, když je bereme nahlédnout na proces vývoje.

„Děláme velký pokrok na naší cestě k dosažení Alfa verze a jsme rádi, že můžeme oznámit, že hra bude spuštěna v lednu příštího roku. Nemůžeme se dočkat, až hráči, staří i noví, uvidí, jak jsme povýšili původní zážitek v remaku, aby byl stejně účinný i pro tuto generaci.

Přečti si  Unikly nové záběry z natáčení The Last of Us od HBO

Motive Studios navíc pořádalo živý přenos zaměřený na umění remaku. Ukazuje, jak byly různé aspekty originálu, z prostředí a rekvizit, aktualizovány při zachování původní vize. Bylo také použito dynamické objemové osvětlení spolu s novými atmosférickými VFX v HDR efekty, které propůjčují okolí ještě strašidelnější atmosféru.

Remake, založený na survival hororovém titulu z roku 2008, vidí technika Isaaca Clarka nalodicího se na USG Ishimura kvůli její opravě (spolu se snahou najít svou přítelkyni Nicole). Bohužel se musí vypořádat s invazí nekromorfů a použít různé zbraně, jako je Plasma Cutter a Pulse Rifle, aby je porazil a odhalil pravdu.

Remake Dead Space vyjde 27. ledna 2023 pro Xbox Series X/S, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno