Remake Resident Evil 2 vypadá opravdu neuvěřitelně, alespoň z toho, co zatím máme od Capcomu k dispozici a jak se zdá, tak to bude také velmi náročná hra.

Hra bude vyžadovat spousty času, plánování dalších kroků a především hodně munice, pokud budete chtít přežít v Racoon City. Ovšem dle Capcomu se nemusí nováčci v sérii obávat, jelikož hra bude pro tyto hráče nabízet možnost zapnutí automatického zaměřování cílů, které vám pomůže s jinak obtížnou likvidací nepřátel. Tato informace pochází z francouzského fanouškovského webu nazvaného Biohazard France.

Pokud tuto možnost zapnete, bude vám následně jen stačit zamířit nepřátelé a vaše střely se automaticky dostanou na nejslabší místa nepřátel. Ty budete schopni eliminovat snadněji a s menším množstvím munice.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Včera jsme vás také informovali o tom, že od 11. do 31. ledna 2019 bude minimálně na Xbox Store k dispozici 30 minut dlouhé demo nazvané 1-Shot.

Dnes také vyšlo několik traileru, které představují řadu zbraní, které budou moci hráči ve hře využívat. Na představení některých z nich, se můžete podívat v jednotlivých videích níže v novince.

Remake Resident Evil 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. ledna 2019.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno