Cíl investigativního hororového titulu v oblasti crowdfundingu ve výši 71 140 dolarů byl již překonán, do konce přitom zbývá zhruba 29 dní.

Remake Sherlock Holmes: The Awakened od Frogwares obdržel svůj první trailer, který se shoduje se spuštěním kampaně na Kickstarteru. Ačkoli cíl byl asi 71 140 USD, projekt již byl financován částkou 78 701 USD (a stále roste). V době psaní tohoto článku má kampaň do konce ještě 29 dní.

Sherlock Holmes: The Awakened se odehrává v roce 1884 a je v podstatě crossoverem mezi slavnou detektivkou od H.P. Lovecrafta Cthulhu Mythos. Zatímco Holmes vyšetřuje zmizení v Evropě a Spojených státech, jeho vyšetřování ho zavede k temnému kultu uctívajícímu Cthulhu. Vzhledem ke zkušenostem Frogwares s lovecraftovskými tituly, jako je The Sinking City, by mělo být zajímavé sledovat, jak si remake povede.

Přečti si  Gotham Knights: Video ukazuje 28 nových oblečků

Sherlock Holmes: The Awakened je od základů přestavěn na Unreal Engine 4. Spolu s vylepšenou grafikou a animacemi obsahuje také nový obsah a rozšířený příběh.

S potěšením můžeme také oznámit, že stejně jako v případě předchozích tří projektů této ukrajinské společnosti bude mít i “Sherlock Holmes The Awakened” české titulky a to přímo v den vydání a na všech platformách, pro které je připravován.

Sherlock Holmes: The Awakened vyjde v roce 2023 pro PS4, PS5, Xbox Series X/S, PC, Xbox One a Nintendo Switch. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno