Naughty Dog pracuje vedle multiplayerového titulu hlavně na remaku The Last of Us, protože všechny ostatní budoucí projekty jsou stále v předprodukční fázi.

Naughty Dog údajně pracuje na remaku The Last of Us na PS5 . Na jedné straně to může sloužit k tomu, aby si tým zvykl na práci s PlayStation 5. Naughty Dog pracuje hlavně na remaku The Last of Us, protože všechny ostatní budoucí projekty jsou stále v předprodukční fázi. Přinejmenším to naznačují výroky normálně dobře informovaného novináře Bloombergu Jasona Schreiera.

podcastu show MinnMax byl Jason Schreier nyní hostem a situaci kolem Naughty Dog více osvětlil. Podle něj by remake The Last of Us mohl sloužit k překlenutí propasti k další velké hře Naughty Dog. V tuto chvíli by měli  všechny projekty (kromě záhadného samostatného multiplayeru, který zřejmě víceméně patří The Last of Us) v předprodukci. Jinými slovy je třeba v době, kdy pracují zejména autoři a konceptuální umělci a kreativní ředitel, dát práci i programátorům a nejde, aby byla většina týmu nečinná.

Aby se tak nestalo a aby bylo možné současně pracovat s PlayStation 5, remake The Last of Us by přišel takřka ve správný čas. Přinejmenším to říká Jason Schreier v podcastu.

„Mají nějaké lidi, kteří potřebují práci. Bylo tedy elegantním řešením říci, že jsme je dali na remake The Last of Us, aby si zvykli na práci na PS5, což dosud nedělali. Je to něco, co lidé mohou udělat pro příští rok nebo tak, zatímco ostatní věci jsou v pre-produkci.“

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

V tuto chvíli není ani jisté, že tento remake opravdu přijde. Takže se příliš nevzrušujte, dokud nebude k dispozici oficiální oznámení. Podle Jasona Schreiera by ale mohlo jít o remake první části s grafikou a některými vylepšeními z The Last of Us Part 2.

8 KOMENTÁŘE

  1. Pominu-li že je tato hra modla pro spousty hráčů, tak v tom nevidím smysl, hra z roku 2013 která byla remastrovana pro ps4 nakonec ještě dostane remake na ps5. Nechápu tento krok, byla někde anketa nebo se snaží ND získat zpět ztracenou část komunity za TLOU 2? Možná to bude pro některé šok, ale ne každému se druhý díl líbil. Naprosto zbytečný remake, který mě mine. Hru jsem dohrál 2x ps3, ps4 takže stačí. Radši kdyby se podívali na Jak and Daxter, tam by ten remake dával smysl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno