Remnant: From the Ashes přidá v DLC nový Dungeon a Adventure Mode
Domů » Hry » Novinky » Remnant: From the Ashes přidá v DLC nový Dungeon a Adventure Mode

Remnant: From the Ashes přidá v DLC nový Dungeon a Adventure Mode

9.9.2019
Publikoval:

Souls-like hra Remnant: From The Ashes od Gunfire Games se ukázala být tiše vydaným herním překvapením tohoto roku.

Naši recenzi, ve které jsme nešetřili chválou si můžete přečíst ZDE. Nyní jsme se dozvěděli informaci, že se svět Remnantu rozšíří,  protože Perfect World Entertianment a Gunfire Games oznámily dvě bezplatné DLC aktualizace, které do hry přidají ještě více obsahu.

První na řadě je Adventure Mode, který do hry dorazí 12. září. Tento mód umožní hráčům re-roll biomu, aniž by museli dokončovat hlavní příběh. Protože existuje jistá forma náhodnosti u některých dungeonů s vedlejšími bossy. To usnadní fanouškům hry vidět vše, co hra nabízí.

Přečtěte si  Nioh 2 nebude mít ani tentokrát s hráči žádné slitování, demo dokončilo na TGS pouze 5% z nich

Druhé DLC vyjde 19. září to přinese nové hádanky a nového bosse. Příběh, Leto’s Lab je o laboratoři, která studuje záhadné červené krystaly, které ve hře plní roli checkpointů. Vedoucí výzkumník Leto Apostolakis začal provádět neetické experimenty s krystaly, také známými jako World Stones, dokud jeho laboratoř nakonec ovládl Root.

Jak již bylo zmíněno, Remnant: From The Ashes se stal hitem tohoto roku a DLC zdarma ještě více zlepší názor hráčů na hru, která stojí necelých 40 dolarů.

Remnant: From The Ashes je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...