Režisér hry Stig Asmussen hovořil o nových funkcích v jejich připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order pro PC, PS4 a Xbox One.

Během E3 2019 studio odhalilo gameplay záběry z této očekávané příběhové Star Wars hry, takže jsme si mohli udělat poměrně slušnou představu o tom, jak se titul bude hrát. Existuje ovšem ještě řada funkcí, o kterých zatím studio nehovořilo a tak si hráči pochopitelně nebyli jisti, zda je hra bude obsahovat.

Asmussen ve svém rozhovoru pro Game Informer uvedl některé poměrně exkluzivní informace, jako například, že hra bude obsahovat dnes tak oblíbený foto režim  a podělit se o opravdu zajímavé snímky. Hra bohužel nebude obsahovat New Game Plus, v rozhovoru Asmussen uvedl, že se obávají, že by hra mohla být následně se všemi získanými schopnostmi nevybalancovaná. Tato informace zcela jistě nepotěší hráče, kteří rádi hrají titul znova se všemi nasbíranými schopnostmi.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Dalším velmi překvapivým rysem hry je, že se Respawn snaží dosáhnout, že po načtení hry na hráče nebudou čekat žádné další načítací obrazovky a to ani při cestování mezi planetami. Hráči se tak mohou těšit na podobný zážitek, který znají například z Final Fantasy XV.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno