Po necelém roce od vydání PS4 exkluzivity Ghost of Tsushima vzniká filmová adaptace, které se ujal režisér filmu John Wick – Chada Stahleski.

Adaptaci vyrábí Stahleski s Alexem Youngem a vlastní společností Jasona Spitze, 87Eleven Entertainment, , zatímco Asad Qizilbash a Carter Swan film produkují jménem PlayStation Productions. Studio Sucker Punch stojící za hrou je do filmu také zapojeno, jakožto výkonný producent, zatímco Peter Kang přímo dohlíží na film.

„Jsme nadšení, že můžeme uzavřít partnerství s Čadem a 87Eleven Entertainment, abychom mohli jejich vizi Jinova příběhu přenést na velké plátno.,“ uvedl Qizilbash, „rádi spolupracujeme s kreativními partnery, jako je Čad, který má vášeň pro naše hry a může vytvářet bohaté adaptace, které nadchnou naše fanoušky i nové publikum. “

Společnost Sony plánuje přivést mnoho svých PlayStation IP na stříbrné plátno a obrazovky, ať už jde o Uncharted nebo The Last of Us. Není tedy překvapením, že jedenomu z jejich nejnovějších titulů se dostane stejného zacházení.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

POkud jde o hru samotnou, tak ta se stala nejrychleji prodávanou originální IP PlayStationu 4 s více než 2,4 miliony prodaných kopií během prvních tří dnů.

Ghost of Tsushima je nyní k dispozici exkluzivně na PS4 a PS5.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno