Dopravní strategie Mashinky, za kterou stojí one-man team Jan Zelený, brzy dostane nový update, který do hry přinese silniční vozidla. Přibude tak další způsob dopravy, který můžete dle vaší fantazie kombinovat s ostatními a usnadnit si tak cestu k vybudování dopravního impéria.

Update Road Vehicles dorazí do Mashinek, které jsou nyní ve stavu Early Accessu, dorazí 6. října a přiveze s sebou řadu automobilů a způsobů dopravy. Čekají nás cisterny, autobusy nebo náklaďáky a nejen s jejich pomocí můžete své podnikání rozšířit i mimo železniční svět.

Hráč se stává majitelem vlastní malé dopravní společnosti. Projektuje tratě na členitém terénu, zkoumá a vyrábí nové dopravní prostředky, plánuje jízdní řády a bojuje proti ekonomickým pravidlům ve snaze maximalizovat svůj zisk a efektivitu svých vozidel. (zdroj: mashinky.com)

Momentálně hra nabízí celkově 5 časových období, ale autor hry Jan Zelený se již v minulosti vyjádřil, že jeho plán je tento počet zvednout na 7. V každé časové éře máte k dispozici odlišná vozidla i technologie.

 

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

Česká dopravní strategie Mashinky je nyní ve fázi Early Access a je k dispozici pouze pro PC.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno