Road Vehicles jsou novým přídavkem pro Mashinky
Domů » Hry » Novinky » Road Vehicles jsou novým přídavkem pro Mashinky

Road Vehicles jsou novým přídavkem pro Mashinky

28.8.2019
Publikoval:

Dopravní strategie Mashinky, za kterou stojí one-man team Jan Zelený, brzy dostane nový update, který do hry přinese silniční vozidla. Přibude tak další způsob dopravy, který můžete dle vaší fantazie kombinovat s ostatními a usnadnit si tak cestu k vybudování dopravního impéria.

Update Road Vehicles dorazí do Mashinek, které jsou nyní ve stavu Early Accessu, dorazí 6. října a přiveze s sebou řadu automobilů a způsobů dopravy. Čekají nás cisterny, autobusy nebo náklaďáky a nejen s jejich pomocí můžete své podnikání rozšířit i mimo železniční svět.

Hráč se stává majitelem vlastní malé dopravní společnosti. Projektuje tratě na členitém terénu, zkoumá a vyrábí nové dopravní prostředky, plánuje jízdní řády a bojuje proti ekonomickým pravidlům ve snaze maximalizovat svůj zisk a efektivitu svých vozidel. (zdroj: mashinky.com)

Momentálně hra nabízí celkově 5 časových období, ale autor hry Jan Zelený se již v minulosti vyjádřil, že jeho plán je tento počet zvednout na 7. V každé časové éře máte k dispozici odlišná vozidla i technologie.

Přečtěte si  Vyzkoušeli jsme si demo Nioh 2, zde jsou naše dojmy

 

Česká dopravní strategie Mashinky je nyní ve fázi Early Access a je k dispozici pouze pro PC.

 

 

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...