Rockstar se připojil ke společnostem jako Blizzard a Ubisoft a vytvořil svůj vlastní game launcher, který umožňuje hráčům na PC přístup k jejich hrám z jednoho místa, bez ohledu na to, z jakého digitálního obchodu jste je zakoupili.

The Rockstar Game Launcher je k dispozici ke stažení již nyní a kromě spouštění her umožňuje fanouškům také nakupovat hry  hry od tohoto vývojáře prostřednictvím jeho obchodu.

A aby Rockstar motivoval hráče k instalaci jejich launcheru, můžete si při stažení stáhnout zdarma GTA: San Adreas, které se následně natrvalo přidá do vaší knihovny. Na rozdíl od jiných launcherů, má funkci cloudového uložiště, stejně jako schopnost udržovat všechny Rockstar hry stále aktualizované. Kromě toho bude také informovat o všech novinkách, které studio připravuje.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

Launcher je aktuálně k dispozici pouze jako desktopová aplikace pro Windows, zatím nejsou známé žádné informace o tom, zda se dostane i na Mac. Navíc načasování tohoto oznámení podporuje spekulace, že vydání Red Dead Redemption 2 na PC je za rohem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno