Vývojáři Ghost of Tsushima, studio Sucker Punch, odhalili, že hráči budou v nadcházející expanzi Iki Island schopni zkrotit a pohladit několik nových zvířat.

Ochočení zvířat je jednou z velmi oblíbených aktivit ve hře Ghost of Tsushima, kdy si hráči během hraní stihli ochočit neuvěřitelných 55,63 milionů lišek. Tato informace byla sdílena k ročnímu výročí hry. Ve skutečnosti je tato aktivita natolik populární, že studio Sucker Punch s nadcházejícím rozšířením hry umožní hráčům ochočit další tvory, včetně opic a koček.

Twitter Ghost of Tsushima zveřejnil několik krátkých klipů a vysvětlení, jak zvířata po příjezdu na ostrov Iki ochočit. Během svého času tráveného v expanzí budete moci najít svatyně zvířat, včetně jelenů, opic a koček.

Rozšíření Ghost of Tsushima na ostrově Iki se rychle blíží a aby vás studio navnadilo vydalo nový příběhový trailer, ve které nám poskytuje poskytuje pohled na novou mongolskou hrozbu, které budeme čelit. Jin zamíří na ostrov Iki, aby prošetřil pověsti o mongolském kmeni, kterému pomáhá tajemný vůdce známý jen jako Orel.

V přívěsu vidíme celou řadu nových postav, ale i některé staré známé a expanze slibuje, že se ponoří do minulosti protagonisty Jin Sakai. Sucker Punch také slíbil, že tato nová expanze bude plná „intimních, emotivních a osobních příběhů“, jak se Jin snaží porazit sílu „na rozdíl od všech, kterým čelili“.

Rozšíření Ghost of Tsushima na ostrově Iki Island vyjde 20. srpna a je zahrnuto jako součást Ghost of Tsushima: Director’s Cut. Ti, kteří již vlastní Ghost of Tsushima, budou moci upgradovat na tuto verzi hry za 19,99 $, zatímco ti, kteří kupují hru jako celek, si budou muset připravit 69,99 $ na PS5 a 59,99 $ na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno