Death Stranding, jehož oznámení bylo včera oznámeno na 8. listopadu, zasáhlo sociální sítě jako asteroid a během několika vteřin se hashtag #deathstranding prodral na první příčku Twitteru. Hru, za kterou stojí legendární Hideo Kojima, si již můžete objednat na PlayStation Store. Za pozornost ovšem stojí i edice, kterou skrze digitální distribuci neseženete.

Na svém osobním účtě potvrdil Kojima, že sběratelská edice bude obsahovat BB Pod v životní velikosti, který budete moci použít i jako lampu, protože interní osvětlení, které lze vidět i v nových trailerech je plně funkční. Použit mají údajně jít i úchyty, díky kterým lze BB Pod nosit připevněný na těle. A to je zajisté výborná zpráva pro cosplayerko komunitu. Spekulace, jež rozvířil obchod BestBuy, hovoří o tom, že by tento unikátní předmět měl sloužit i jako pomůcka při hraní a sloužit jako jakýsi radar a detekovat nebezpečí.

Cena sběratelské edice je 200 USD. Na pulty našich tuzemských obchodů se dostane s cenovkou o něco vyšší a distribuce bude zajisté velmi omezena. Pokud tedy toužíte po této edici stejně tak dychtivě jako my, měli byste býti na pozoru a chytit první šanci, která se vám naskytne, za pačesy.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

Death Stranding vychází 8. listopadu exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno