Společnost Seagate je celosvětovou jedničkou v oblasti řešení pro ukládání dat a dnes na své konferenci, během konání  summitu OCP 2018 v San Jose v Kalifornii ukázala svůj nový disk.

Seagate zde představil ExosTM X14 Enterprise založený na heliu 14TB, který přináší uživatelům vysoký výkon a větší kapacitu pro datová centra s velkým výkonem pro správu většího množství dat.

Podniky na celém světě čelí rostoucí výzvě, jak řídit masivní nárůst objemu dat, neboť se očekává, že svět vytvoří 163 zetabajtů dat v roce 2025, to je číslo se kterým přišla studie analytické firmy IDC.

Vzhledem k tomu, že potřeba hyperscale a cloud storage stoupá na nebývalou úroveň, protože spotřebitelské a profesionální využití rychle vzrůstá, pevný disk Exa X14 od společnosti Seagate je přímou odpovědí na požadavky zákazníků na zvýšení kapacity a efektivity úložného prostoru.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Díky nabídce větší hustoty ukládání do stejné 3,5palcové stopy je jednotka Exo X14 od společnosti Seagate ideálním řešením.,Kromě toho vyhovuje i potřebám datových center, které přicházejí s integrovanou ochranou Seagate SecureTM, aby šifrovaly všechna data a tvrdí, že nedochází k žádné degradaci výkonu. Nová jednotka obsahuje také standard FIPS 140-2, úroveň 2 a standardní certifikační standard pro bezpečnostní certifikaci (ISO / EIC 15408). Takže můžete zůstat v klidu, že jsou vaše data v bezpečí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno