Sekiro: Shadows Die Twice bylo již pokořeno za méně než jednu hodinu
Domů » Hry » Novinky » Sekiro: Shadows Die Twice bylo již pokořeno za méně než jednu hodinu

Sekiro: Shadows Die Twice bylo již pokořeno za méně než jednu hodinu

28.3.2019
Publikoval:

Jeden hráč zvládne dokončit zdánlivě nemožně obtížnou hru od From Software – Sekiro: Shadows Die Twice pod jednu hodinu.

Speedrunneři se na Sekiro velmi těšili, především pro to, že From Software je znám pro svou nemilosrdnou obtížnost a skvělé soubojové systémy se kterými své hry vydává. A zatímco někteří (třeba já) tráví hodiny v prologu, jiní probíhají hru v neuvěřitelném tempu a ženou se za co nejlepším časem.

Konkrétně nyní je nejrychlejším hráč jménem „danflesh111“, který dokázal Sekiro doslova prolítnout za 52 minu a 33 sekund. Jestli už teď kroutíte hlavou, pak si to nechte na níže přiložené video, kde se na celý průběh můžete podívat. Vtipné jsou zejména souboje s bossy, kteří v tomto podání připomínají spíše nevinně vyhlížející chudáčky, kteří neví kde jim hlava stojí. Kupříkladu Opice je poražena za méně než 7 minut a závěrečný boss za zhruba 4 minuty.

Přečtěte si  Valorant bude k dispozici pro všechny od 2. června

I přes to, že hráč stejně jako další speedrunneři přeskakuje cutscény, tak mějte na paměti, že video obsahuje spoilery a je tedy jen na vás zda se na něj podíváte.

Sekiro: Shadows Die Twice je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

1 komentář
  1. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Dojmy z dema Marvel’s Iron Man VR

Vyskúšali sme si, aké je to byť jedným z najobľúbenejších...