Jeden hráč zvládne dokončit zdánlivě nemožně obtížnou hru od From Software – Sekiro: Shadows Die Twice pod jednu hodinu.

Speedrunneři se na Sekiro velmi těšili, především pro to, že From Software je znám pro svou nemilosrdnou obtížnost a skvělé soubojové systémy se kterými své hry vydává. A zatímco někteří (třeba já) tráví hodiny v prologu, jiní probíhají hru v neuvěřitelném tempu a ženou se za co nejlepším časem.

Konkrétně nyní je nejrychlejším hráč jménem „danflesh111“, který dokázal Sekiro doslova prolítnout za 52 minu a 33 sekund. Jestli už teď kroutíte hlavou, pak si to nechte na níže přiložené video, kde se na celý průběh můžete podívat. Vtipné jsou zejména souboje s bossy, kteří v tomto podání připomínají spíše nevinně vyhlížející chudáčky, kteří neví kde jim hlava stojí. Kupříkladu Opice je poražena za méně než 7 minut a závěrečný boss za zhruba 4 minuty.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

I přes to, že hráč stejně jako další speedrunneři přeskakuje cutscény, tak mějte na paměti, že video obsahuje spoilery a je tedy jen na vás zda se na něj podíváte.

Sekiro: Shadows Die Twice je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno