Společnost Microsoft oznámila druhou vlnu titulů, které se v květnu objeví v rámci služby Game Pass, počínaje původní hrou Brothers: A Tale of Two Sons, který je dnes k dispozici pro cloud, konzole a PC.

Od 15. května si předplatitelé mohou vyzkoušet uznávanou logickou adventuru Chants of Sennar. Šestnáctého května přichází na cloud hra EA Sports NHL 24 a Immortals of Aveum pro cloud, PC a Xbox Series X/S.

Obě hry jsou dostupné prostřednictvím služby EA Play, takže budete potřebovat Game Pass Ultimate (nebo PC Game Pass pro Immortals). Senua’s Saga: Hellblade 2 dorazí 21. května a Ninja Theory nedávno v novém videu nastínila, jak přistupuje k psychóze a jak ji zobrazuje – podívejte se na něj zde. 23. května přibude Galacticare, simulátor řízení nemocnice zasazený do vesmíru, a Hauntii, logická hra s duchařským hrdinou.

Přečti si  ový dynamický systém řízení F1 24 „Představuje významný posun v závodním zážitku,“ říká režisér

Moving Out 2 bude k dispozici 28. května, Humanity a Lords of the Fallen (který nedávno obdržel poslední velkou aktualizaci „Master of Fate“) pak 30. května. Od 4. června mají předplatitelé přístup k hororové detektivce Firework na PC a simulátoru života Rolling Hills na cloudu, konzolích a PC.

Stejně jako každý měsíc opustí 31. května službu Game Pass následující tituly. Dokončete je nyní nebo si je kupte s dvacetiprocentní slevou.

Chicory: A Colorful Tale (Cloud, konzole a PC)
Farworld Pioneers (Cloud, konzole a PC)
JoJo’s Bizarre Adventure (Bizarní dobrodružství JoJo): (Cloud, konzole a PC)
Pac-Man Museum Plus (Cloud, konzole a PC)
Little Witch in the Woods (Cloud, konzole a PC)
Railway Empire 2 (Cloud, konzole a PC)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno