V příspěvku na blogu, který podrobně popisuje novou aktualizaci pro Battlefield 2042, vývojář DICE odhalil, že sezóna 1 přijde do hry začátkem června.

Battlefield 2042 zahájí svou první sezónu začátkem června. Vývojář DICE odhalil okno vydání pro sezónu 1 jako součást příspěvku popisujícího poslední aktualizaci 4.1 Battlefield 2042.

DICE také informovalo, že úplný přehled a pounámky k aktualizaci bude sdílet blíže k termínu vydání.

První sezóna Battlefield 2042, která měla původně vyjít dříve, byla v únoru odložena na začátek léta. Zpoždění bylo součástí plánu na zlepšení stavu hry, který měla doprovázet řada aktualizací. 

EA i DICE se zavázaly podporovat Battlefield 2042 navzdory jeho nevýraznému přijetí a pohlíží na hru s dlouhodobého hlediska. Zda to bude stačit, se teprve uvidí, ale aktuální stav a vývoj hovoří spíše o tom, že ne. 

Přečti si  Zaměstnanci Unity údajně čelí propouštění napříč všemi globálními odděleními

Kromě odhalení, že sezóna 1 dorazí na začátku června, příspěvek také podrobně popisuje změny přicházející do aktualizace 4.1 Battlefield 2042 . Změny zahrnují odstranění Breakthrough módu pro 128 hráčů spolu s dalšími velkými a menšími aktualizacemi vyvážení. 

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno