Eidos Montreal sdílel zbrusu novou informaci ke své nadcházející hře Shadow of the Tomb Raider a to, že hra bude obsahovat New Game Plus režim.

Tento herní režim je čím dál více populární, za což se zasloužila především série Dark Souls her. Pokud jste s tímto režimem ještě nepřišli do kontaktu, tak se jedná o možnost zahrát si po předchozím dokončení celou hru ještě jednou znova, ovšem napodruhé již se všemi nasbíranými zkušenostmi, zbraněmi a dalším vybavením i vylepšením.

Vývojáři z Eidos Montreal ovšem informují, že v New Game Plus se v Shadow of the Tomb Raider odemknou tři zcela nové cesty, které si zvolíte v závislosti na vašem stylu hraní.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Konkrétně se bude jednat o:

Cesta hada

Hra se vyznačuje důrazem na stealth plížení. Zničte své nepřátele jednoho po druhém, pomocí zvuku a nástrah, abyste způsobili mezi jejich řadami chaos. 

Cesta Jaguára

Vaše hratelnost je orientována především na lov a boj. Zbavte se svých nepřátele bezkonkurenční zuřivostí. Tvoje agilita a schopnost bojovat na blízko ti dává jedinečné schopntosti jak využívat nůž k likvidaci nepřátel.

Cesta orla

Hra dává důraz na průchod lokacemi a vynalézavost. Pozorujte své nepřátele z dálky a odhalte nejlepší plány pro další útok. Likvidujte nepřátele z dálky a bezpečí krytu.

Odměny

Každá zvolená cesta odemkne řadu exkluzivních odměn, které dále doplňují váš styl hry a hratelnost. Kromě nových dovedností, které jsou k dispozici, vybrané cesty obsahují také jedinečné tématické zbraně a oblečení.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Shadow of the Tomb Raider vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno